inncost.pages.dev
Kan een labradoodle tegen hitte
Vocht ogen kat
Roodstaartmeerval in vijver
Wat kost een paardenvoer
Ruw- en krachtvoer Als we uitgaan van een paard van gemiddelde grootte moet je rekenen op ongeveer.
1
› blog › wat-kost-het-houden-van-een-paard.
2
Wat zijn de voerkosten voor een paard per maand? Op deze vraag is geen eenduidig antwoord te geven, omdat dit erg situatie-afhankelijk is.
3
Is je paard al wat ouder, of wil je de spijsvertering van je paard meer ondersteunen? Op bestel je paardenbrokken snel en eenvoudig.
4
Het onderwerp paardenvoer is echter niet zo eenvoudig, want sportpaarden hebben een andere behoefte dan dragende merries of recreatiepaarden. Wat eet een paard: de basis. De basis van ieder paardenrantsoen is voldoende ruwvoer van goede kwaliteit. Een paard of pony heeft dagelijks 1,5 - 2,5 kg ruwvoer per kg lichaamsgewicht nodig.
5
Paardenvoer bij Welkoop bestellen. Naast ruwvoer, krachtvoer en specialiteiten kun je bij Welkoop snacks en supplementen kopen. En ook kun je hoogwaardig paardenvoer bestellen voor paarden en pony’s die veel inspanning of sportprestaties leveren, of de juiste voeding voor veulens en drachtige of zogende merries.
6
Dit wordt tijdens het bewegen ook als eerste verbrand. Pavo Care4life is een krachtvoer dat zeer geschikt is voor paarden die gevoelig zijn voor suiker. Het is een graan- en melassevrije kruidenmuesli met veel structuur, 11 verschillende soorten kruiden en een suiker-zetmeelgehalte van slechts 8,2%.
7
Pavo BasicPlus is een basisbrokje in 5mm diameter met een zeer gunstige prijs-kwaliteitverhouding. Pavo BasicPlus bevat alle essentiële vitaminen, mineralen en sporenelementen zoals vitamine A, E, Biotine en Zink. Het lage eiwitgehalte maakt het geschikt voor paarden en pony's die weinig arbeid verrichten en niet dragend/lacterend zijn.
8
Onder ruwvoer vallen zaken zoals gras, hooi, stro, kuilgras, en diverse luzerne mixen. Onder krachtvoer vallen alle aanvullende paardenvoeders zoals brokken, biks, granen, muesli’ s en mixen, aangevuld met extra vezelrijke krachtvoeders zoals slobber. Meer informatie hierover vind je op de pagina’s slobber, brok/biks, paardenmuesli en ruwvoer.
9
Je kunt kiezen voor een groepsles of een privéles. De kosten van een privéles zijn hoger aangezien je de kosten niet kunt delen met anderen en er vaak voorrijkosten zijn inbegrepen. Een gemiddelde groepsles op een manege kost € 15,- per uur, een privéles kost gemiddeld € 40,- per uur, uiteenlopend van € 15,- tot € 60,-. hoeveel kost een paard gemiddeld
10
Hartog is dé specialist in krachtvoer en ruwvoer voor paarden en pluimvee. Hartog lucerne levert paardenvoer van hoogwaardige kwaliteit.
11